WCMX 030208 Elmas Uç

WCMX 030208 Elmas Uç
WCMX 030208 Elmas Uç

WCMX 030208 Elmas Uç

WCMX 030208 elmas uç, hassas delik delmek için kullanılmaktadır. Yani bir tür matkap ucudur. Bu uçlar delik delme tezgahlarında kullanılır. Haipawa Technology; CNC işleme merkezi, CNC torna ve kayar otomat tezgahlarında kullanılan kesici takımların satışını yapan bir firmadır. Satışını yaptığımız bu kesici uçlar; çelik, paslanmaz çelik, döküm ve alüminyum gibi malzemelerin işlenmesinde kullanılmakta olup son derece yüksek performans sağlamaktadır. Delik delme işlemi için elmas uç olan WCMX elmas U-Drill ucu; Wcmx, Wcmx Elmas, Wcmx U-drill Elması, Wcmx Udrill Ucu, Wcmx Elmas Uç, Wcmx Uç, Wcmx030208, Wcmx040208, Wcmx050308, Wcmx06t308, Wcmx 030208, Wcmx 040208, Wcmx 050308, Wcmx 06t308 olarak da anılmaktadır.

Elmas Uç Nedir?

Elmas uç, CNC takım tezgahlarında kesme, şekillendirme ve delme işlerini gerçekleştirmek için kullanılan ve talaş kaldırma işlemi esnasında körelmeye karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış hassas kesicilikte uçlardır. Elmas uçlar işlevsel parçalarında tanecikler halinde elmas barındırmaktadır. Elmas bilinen en sert ve dayanıklı malzeme olduğundan dolayı aşınmaya karşı direnç için kullanılmıştır. Kısaca elmas uç, uzun kullanım ömrüne sahip, daha az hareketle daha fazla kesme olanağı sağlayan kesici uç türüdür.

U-Drill Nedir?

U-Drill, genelde CNC tezgahlarda kullanılan ve ucuna takılı elmaslar sayesinde delme işlemini gerçekleştiren bir tür matkaptır. Yüksek hızda devir ve kesme hızının getirisi ile birlikte delik delme işlemini helisel matkaplara göre çok daha kısa sürede gerçekleştirir. Takma uçludur ve sadece uçlar değiştirilerek maliyetin düşürülmektedir. Hss ve karbür matkaplarda işçilik ve hammaddenin maliyeti yüksek olduğundan sadece uçlar değiştirildiğinde daha az bir maliyet ile delik delme işlemi gerçekleştirilebilir. Bundan dolayı özellikle büyük çaplarda değiştirilebilir takma uçlu u-driller tercih edilir.

WCMX 030208 Elmas Uç (U-Drill Ucu)

WCMX 030208 Elmas Uç, U-Drill matkap ucu için takma delik delme ucudur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deskar Wcmx, Oke Wcmx, Zcc Wcmx, Deskar Elmas , Hardstone Elmas, Zcc Elmas, Oke Elmas, Juan Elmas, Gomik Elmas, Gesac Elmas, Lamina Elmas, Tungaloy Elmas, İscar Elmas, Mitsubishi Elmas, Sumitomo Elmas, Ceratizit Elmas, Pramet Elmas, Walter Elmas, Seco Elmas, Korloy Elmas, Sangeo Elmas, Teagutec Elmas, Kelite Elmas, Vandurit Elmas, Palbit Elmas, Dijet Elmas, Klp Elmas, Wcmx Haipawa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
×